Kucharz
AccorWarsawUpdate time: July 12,2022
Job Description

Raffles Hotels & Resorts to marka wielokrotnie nagradzanych luksusowych hoteli położonych w tętniących życiem miejscach na całym świecie. Każdy hotel Raffles jest wyjątkowy w swojej odmienności oraz wyróżnia się najwyższymi standardami oferowanych usług.

W samym sercu stolicy, na historycznym Trakcie Królewskim, Raffles Europejski Warsaw odzwierciedla prawdziwego ducha Polski. Od ponad 160 lat, stanowi kwintesencję polskiej gościnności oraz wizytówkę wybitnej sztuki współczesnej.

Pięknie odrestaurowany z neorenesansową fasadą hotel to 106 eleganckich pokoi i apartamentów z 24-godzinną obsługą Butlera ze stylową restauracją Europejski Grill, Long Barem, cukiernią Lourse Warszawa oraz rewitalizującą oazą – Raffles Spa.

Naszym współpracownikom, którzy mają talent, zaangażowanie i pasję, aby stać się częścią wiodącej na świecie marki luksusowej, oferujemy doskonałe możliwości rozwoju.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Kucharze / Commis Chef / Demi Chef de Partie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Zaangażowanie w świadczenie usług kulinarnych dla gości i współpracowników hotelu w sposób stale przyjazny i profesjonalny
  • Przygotowywanie dań zgodnie z recepturami oraz ze standardami w celu osiągnięcia najwyższego stopnia zadowolenia gości
  • Posiadanie pełnej wiedzy na temat obowiązującego menu, codziennych funkcji oraz promocji
  • Racjonalne gospodarowanie towarem oraz nadzór nad gospodarką magazynową
  • Dzielenie się pomysłami, opiniami i sugestiami podczas codziennych spotkań
  • Utrzymywanie i przestrzeganie norm sanitarnych, higieny i bezpieczeństwa
  • Przestrzeganie procedur, zasad oraz standardów działu

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie minimum średnie zawodowe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Dyspozycyjność, samodzielność i dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Zdolność do pracy pełnej wyzwań i wysokich oczekiwań
  • Umiejętność pracy zespołowej

ABOUT ACCOR

Accor is a world leading hospitality group consisting of more than 5,000 properties and 10,000 food and beverage venues throughout 110 countries. The group has one of the industry’s most diverse and fully-integrated hospitality ecosystems encompassing luxury and premium brands, midscale and economy offerings, unique lifestyle concepts, entertainment and nightlife venues, restaurants and bars, branded private residences, shared accommodation properties, concierge services, co-working spaces and more. Accor also boasts an unrivalled portfolio of distinctive brands and approximately 300,000 team members worldwide. Over 65 million members benefit from the company’s comprehensive loyalty program ALL - Accor Live Limitless - a daily lifestyle companion that provides access to a wide variety of rewards, services, and experiences. Through its Planet 21 – Acting Here, Accor Solidarity, RiiSE, and ALL Heartist Fund initiatives, the group is focused on driving positive action through business ethics, responsible tourism, environmental sustainability, community engagement, diversity, and inclusivity. Founded in 1967, Accor SA is headquartered in France and publicly listed on the Euronext Paris Stock Exchange (ISIN code: FR0000120404) and on the OTC Market (Ticker: ACRFY) in the United States. For more information visit group.accor.com or follow Accor on Twitter, Facebook, LinkedIn and Instagram.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub „Wyślij’ zgadzasz się na przetwarzanie przez RWW Hotel Europejski Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Warszawie (00-071), przy ul. Krakowskie Przedmieście 13, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa lub nie są niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, datę urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, doświadczenie zawodowe) lub dane niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy o pracę lub umowy cywilnoprawnej (np. Twoje oczekiwania finansowe, termin rozpoczęcia pracy/świadczenia usług) przetwarzamy, aby wypełnić ciążący na nas obowiązek prawny (art. 6 ust. 1 lit. c RODO) lub ze względu na ich niezbędność do podjęcia działań przed zawarciem umowy (art. 6 ust. 1 lit. b RODO) i ich podanie będzie konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Twoja zgoda jest dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możesz ją cofnąć w każdym momencie, wysyłając e-mail na adres: iodo.warsaw@raffles.com. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przez RWW Hotel Europejski Sp. z o.o. Sp. k. przed cofnięciem zgody.

Dodatkowo prosimy o nieumieszczanie w swoich aplikacjach danych wrażliwych, to jest informacji o: Twoim stanie zdrowia, niepełnosprawnościach, poglądach politycznych lub religijnych oraz innych danych określonych w art. 9 RODO. Zgodnie z przepisami nie mamy podstawy do przetwarzania takich informacji o Tobie bez Twojej wyraźnej zgody lub gdy przepis nam na to nie pozwala. W związku z tym nie będziemy rozpatrywać aplikacji, które zawierają takie informacje, chyba że ze względu na Twoją szczególną sytuację będzie to konieczne (wtedy poprosimy Cię o wyrażenie odrębnej zgody na przetwarzanie takich informacji o Tobie).

Jeśli chcesz wyrazić swoją zgodę na wykorzystywanie swoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora - RWW Hotel Europejski Sp. z o.o. Sp. k., z siedzibą w Warszawie (00-071), przy ul. Krakowskie Przedmieście 13 dla celów przyszłych rekrutacji”.

Get email alerts for the latest"Kucharz jobs in Warsaw"