Continuous Improvement Engineer
MARSNiepolomiceUpdate time: May 13,2021
Job Description

x

Inżynier Ciągłego Doskonalenia

in Mars, Royal Canin,

Lokalizacja: Niepołomice

* Całkowicie zdalna rekrutacja *

Umowa na zastępstwo

Zarys stanowiska:

Główne cele Inżyniera Ciągłego Doskonalenia to:

  • Przysparzanie korzyści firmie w ramach projektów CI
  • Przestrzeganie zasad oraz uczestnictwo w zakładowym programie ciągłego doskonalenia
  • Wdrażanie nowych produktów i procesów w zakładzie Royal Canin Niepołomice RNI, dbanie o wydajność zakładu
  • Wspieranie wdrażania Mars Supply Excellence (MSE)  w celu osiągnięcia doskonałości operacyjnej
  • Promowanie w zakładzie Royal Canin Niepołomice zasad lean manufacturing

Inżynier Continious Imrpovement & Proces Product Implementation ściśle współpracuje z Global RC support

Główne zadania i odpowiedzialności

  • Aktywne wspieranie strategii w obszarze Safety i SIG
  • Aktywne wspieranie działań zmierzających do zapewnienia, jakości i wydajności
  • Stosowanie i wspieranie wdrażania standardów QFS
  • Pełnienie funkcji audytora wewnętrznego dla standardów QFS i BHP
  • Zapewnienie przestrzegania standardów po każdej modyfikacji technicznej lub inwestycji
  • Zwiększanie efektywności zakładu poprzez identyfikację obszarów wymagających poprawy i wdrożenie odpowiedniego planu działania w celu poprawy wydajności RNI
  • Wspieranie wdrażania MSE wraz z zespołem CI/OP/TECH
  • Zdefiniowanie SRC (Standardowych Warunków Pracy) w obszarach wykonywanych obowiązków
  • Podejmowanie wartościowej współpracy zarówno wewnątrz zakładu RNI jak i poza nim
  • Zapewnienie zgodnego ze standardami wdrażania nowych surowców, produktów, procesów i opakowań

Wymagania stanowiska:

  • Średnie techniczne/ Licencjat/ Studia magisterskie w zakresie branży spożywczej lub inne
  • Doświadczenie w posługiwaniu się narzędziami oceny ryzyka
  • Dobra znajomość w mowie i piśmie języka polskiego i angielskiego
  • Doświadczenie związane z procesem fabryki
  • Doświadczenie w zakresie kontroli jakości, R&D oraz CI

Co zyskasz dołączając do Mars ?

  • Atrakcyjne warunki finansowe z bonusem biznesowym i bonusem świątecznym
  • Zadbamy również o Twoje bezpieczeństwo i dobre samopoczucie, oferując bogaty pakiet świadczeń, w tym. ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i program pomocy pracowniczej
  • Dodatkowy program oszczędnościowy, który wesprze Cię w dłuższej perspektywie
  • Wsparcie w budowaniu kariery poprzez spersonalizowany plan rozwoju
  • Atrakcyjne rabaty na nasze produkty
  • Karta obiadowa lub dofinansowane posiłki w stołówce pracowniczej
  • Możliwość udziału w wolontariacie w godzinach pracy

#LI-NB1

x

Get email alerts for the latest"Continuous Improvement Engineer jobs in Niepolomice"