Digital Sales Senior Product Manager (f/m)
SIEMENSWarszawaUpdate time: May 6,2021
Job Description

Siemens Finance umożliwia przedsiębiorstwom rozwój przez finansowanie (leasing) dostępu do najnowocześniejszej technologii, także Siemensa. Od ponad 20 lat specjalizujemy się w finansowaniu maszyn i urządzeń, a w czasach Industry 4.0 ułatwiamy firmom korzystanie z rozwiązań takich jak digitalizacja, kobotyzcja, automatyzacja.

Obecnie poszukujemy osoby  zainteresowanej podjęciem pracy na stanowisku Digital Sales Senior Product Manager (f/m) odpowiedzialnej za utrzymanie i rozwój platformy do leasingu on-line w ścisłej współpracy z zewnętrznym dostawcą.

Jaki będą Twoje  zadania?

  •  Zarządzanie projektami w ramach platformy Simply
  •   Opracowywanie nowych prototypów i sprawdzanie koncepcji, które usprawniają podróż klienta zarówno dla SFS, jak i kontrahentów
  •   Bieżąca komunikacja z programistami po stronie Dostawcy w zakresie bieżących prac oraz utrzymywania stabilności platformy
  •   Bezpośrednie ustalenia z IT SFS dotyczące nowych wdrożeń.
  •    Koordynacja budżetu na utrzymanie i rozwój platformy
  •    Zbieranie wymagań od Koordynatorów Sprzedaży Digi, Działu Wsparcia Sprzedaży i Partnerów - ocena wymagań, ich wycena oraz po uzgodnieniu z kierownikiem działu Digi Sales nadanie im odpowiednich priorytetów i ich egzekwowanie.
  •    Koordynowanie procesu integracji ze sklepami internetowymi, odpowiadanie na bieżące zapytania dotyczące połączenia z API Simply
  •   Nadzór nad dokumentacją platformy Simply i instrukcjami dla partnerów (API)
  •   Aktywne wdrażanie nowych rozwiązań zgodnie z harmonogramem i budżetem
  •   Odpowiedzialność za rozwój platformy, jej efektywność procesową
  •   Analiza rynku pod kątem dostępnych rozwiązań (weryfikacja klienta, zdalne podpisywanie umów, nowe sposoby komunikacji z klientem itp.) oraz poszukiwanie usprawnień w procesie i narzędziach Digi
  •  Praca nad elastycznością platformy i możliwością sprzedaży w pełnym zakresie omnichannel w celu osiągnięcia jej  maksymalnego potencjału

Jakich umiejętności potrzebujesz, aby tworzyć z nami przyszłość?

  • Znajomość zagadnień IT umożliwiająca koordynację prac rozwojowych platformy do leasingu on-line
  • Umiejętność oceny procesów i narzędzi informatycznych, wyciągania konstruktywnych wniosków
  • Umiejętność  proponowania usprawnień i wprowadzania nowych rozwiązań
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów w metodologiach zwinnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność budowania dobrych relacji z różnymi interesariuszami zaangażowanymi w projekt;
  • Rozwinięte zdolności  komunikacyjne i umiejętność współpracy i egzekwowania ustaleń;
  • Kreatywność, szukanie nowych rozwiązań i chęć do nauki.

Mamy Ci całkiem dużo do zaoferowania:

  • Pracę w stabilnej firmie oferującej nowoczesne rozwiązania finansowe na styku z innowacyjną technologią;
  • Dużą samodzielność działania i możliwość wpływania na biznes;
  • Dołączenie do grona ekspertów świetnie znających świat finansów i przemysłu;
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy);
  • Wynagrodzenie oparte o umowę o pracę oraz system premiowy uzależniony od osiągniętych wyników sprzedaży;
  • Bogaty pakiet benefitów, m.in.:
    • Prywatna opieka medyczna
    • ubezpieczenia na życie
    • karta lunchowa i sportowa
    • …i wiele innych!

W jaki sposób mogę aplikować?

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV  do 16.05.2021 klikając na „Aplikuj”.

Organization: Siemens Financial Services

Company: Siemens Finance Sp. z o.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Get email alerts for the latest"Digital Sales Senior Product Manager (f/m) jobs in Warszawa"