Energetyk
Inter IKEA GroupReskoUpdate time: August 1,2019
Job Description

Opis firmy

Jesteśmy dużym zakładem produkcyjnym, w którym od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją sosnowej płyty klejonej. Zatrudniamy około 800 pracowników. Należymy do grupy IKEA Industry. Więcej informacji na temat naszej firmy znajdziesz na stronie www.industry.ikea.pl

Opis stanowiska

Główne zadania:

·         analiza zużycia energii i propozycje oszczędności,

·         prowadzenie projektów związanych ze zbieraniem i oszczędzaniem energii,

·         rozwijanie systemu zarządzania energią (EnMS),

·         pozyskanie białych certyfikatów energetycznych,

·         koordynacja nad rozbudową energetyczną zakładu,

·         uporządkowanie istniejącej infrastruktury (oznaczenia, przebudowy szaf rozdzielczych NN, aktualizacja schematów elektrycznych),

·         uzyskiwanie zgód na wykonywanie prac energetycznych,

·         pilnowanie terminów badań sprzętu dielektrycznego,

·         okresowe badania termowizyjne,

·         wsparcie przy naprawie awarii elektrycznych.

Kwalifikacje

O Tobie:

·     posiadasz doświadczenie w energetyce,

·     posiadasz uprawnienia SEP powyżej 1 kV,

·     potrafisz czytać i tworzyć schematy elektryczne,

·     jeśli komunikujesz się w języku angielskim, posługujesz się programem AutoCAD, znasz rysunek techniczny, posiadasz ukończony kurs pedagogiczny – będzie to Twoim dodatkowym atutem,

·     jesteś entuzjastycznie nastawiony/-a do pracy i współpracy z innymi ludźmi,

·     chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje.

Dodatkowe informacje

OFERUJEMY:

·         Umowę o pracę.

·         Wsparcie i możliwości rozwoju.

·         Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.

·         Atrakcyjne benefity pracownicze.

·         Przyjazną atmosferę pracy.

Informujemy, iż podane w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane na podstawie i w granicach obowiązującego prawa i wyłącznie w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Szczegółowe informacje, dotyczące administratora danych, podstaw przetwarzania danych, przysługujących praw, okresów przetwarzania danych oraz zasad ich przetwarzania można znaleźć pod adresem: https://www.industry.ikea.pl/

Na Twoje zgłoszenie czekamy do 15.08.2019 r. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Polityka prywatności

Get email alerts for the latest"Energetyk jobs in Resko"