FRONT OFFICE MANAGER-- MÖVENPICK BALALAND RESORT LAKE BALATON
AccorSiòfokUpdate time: September 6,2022
Job Description

A 2022 végén nyitó, 5 csillagos, 109 szobás

Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton szálloda

FRONT OFFICE MANAGER

MUNKATÁRSAT KERES

FELADATOK:

  • A hotel pre-opening időszakában a Front Office munkájával összefüggő feladatok teljes körű ellátása
  • A Front Office részleg munkatársainak felvétele, betanítása
  • A csapat munkájának irányítása és  ellenőrzése
  • A munkatársak szakmai fejlesztése, motiválása
  • A Front Office részleg munka-folyamatainak kialakítása és fenntartása
  • Felelős a vendégek színvonalas kiszolgálásáért, a brand standardek betartásáért
  • A vendég elégedettség és vendég élmény magas szinten való biztosítása
  • Vendégértékelések meg-válaszolása
  • Szobafoglalások felvétele
  • Adminisztrációs feladatok (pl.: jelentések, elszámolások, adatszolgáltatások, határidőre történő elkészítése, számlák, bizonylatok helyességének és jog-szerűségének biztosítása)

ELVÁRÁSOK:

  • Legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret, egyéb idegen nyelv ismerete előnyt jelent
  • Csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Jó szervező és probléma-megoldó készség
  • Vendég – és minőségközpontú gondolkodás
  • Példaértékű csapatjátékos
  • Proaktivitás, vállakozó szellem

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Mövenpick Balaland Resort Lake Balaton szálloda, 8622 Szántód, Móricz Zsigmond utca 96.

  • Angol nyelvű CV küldése

Get email alerts for the latest"FRONT OFFICE MANAGER-- MÖVENPICK BALALAND RESORT LAKE BALATON jobs in Siòfok"