HR asszisztens
SIEMENSBudapestUpdate time: May 19,2021
Job Description

A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, valamint az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások területén.

Milyen feladatok várnak rád?

  • HR Business Partner napi munkájának támogatása
  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel: hirdetések előkészítése, jelöltek előszűrése, interjúk szervezése, a toborzási folyamat adminisztrációja a belső rendszerben.
  • Be- és kiléptetési folyamat támogatása (új kollégák intergrációjának segítése, kapcsolódó adminisztráció elvégzése, nyomonkövetése).
  • Munkaügyi dokumentumok és adatbázisok naprakészen tartása.
  • Heti és havi riportok készítése, szükség esetén ad-hoc adatszolgáltatás.
  • Munkavállalók támogatása, beérkező megkeresések kezelése vagy továbbítása a megfelelő társosztálynak.
  • HR vonatkozású kommunikációk, prezentációk és hírlevelek készítése.
  • Céges szabályzatok felülvizsgálata, aktualizálása, módosítási igények elkészítése.
  • Munkaügyi határidők nyomon követése (pl. próbaidő, határozott idejű szerződések).
  • HR tevékenységhez kapcsolódó számlák és teljesítés igazolások ellenőrzése.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Heti 25 óra munkavégzés.
  • Angol nyelv legalább középfokú ismerete szóban és írásban.
  • Alapvető munkajogi ismeretek.
  • Excel ismeretek.
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség.
  • Megbízhatóság, gyors és önálló munkavégzés, proaktív hozzáállás.
  • Releváns felsőfokú tanulmányokat folytató harmadéves hallgatók jelentkezését is várjuk.

Miért a Siemens?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást
  • Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.

Experience Level: Early Professional

Job Type: Part-time

Get email alerts for the latest"HR asszisztens jobs in Budapest"