Key Account Specialist Cardiology
BayerWarszawaUpdate time: March 3,2021
Job Description

Zakres obowiązków:

  • Realizacja założonego planu sprzedaży w regionie,
  • Promowanie produktów firmy Bayer z obszaru kardiologii,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z lekarzami specjalistami, m.in. kardiologami, chirurgami oraz lekarzami POZ
  • Utrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze środowiskiem medycznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (medyczne, biologiczne lub pokrewne mile widziane),
  • Poparte dowodami doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Znajomość środowiska medycznego w obszarze kardiologii na terenie łódzkiego i mazowsza (kliniki, szpitale)
  • Doświadczenie w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów z lekarzami poprzez kanały digitalowe
  • Bardzo dobrej organizacji pracy oraz konsekwencji w realizacji powierzonych zadań
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop,

Satysfakcjonujące wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet socjalny

Get email alerts for the latest"Key Account Specialist Cardiology jobs in Warszawa"