Koordynatorka / Koordynator Zmiany
MARSBlonieUpdate time: December 9,2021
Job Description

W związku z ciągłym rozwojem Firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Koordynator Zmiany (k/m/n)

(lokalizacja: Błonie)

Cel stanowiska:

Realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymaganymi zasadami bezpieczeństwa, jakości oraz w ramach założonych kosztów. Zarządzanie i rozwój zespołu Współpracowników. Maksymalnie efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami.

Główne zadania:

  • Organizacja, nadzór i kontrola wszystkich działań związanych z produkcją w tym:
    • śledzenie i raportowanie dziennych wyników produkcji,
    • czynny udział i wsparcie procesu FMOS,
    • planowanie obsady stanowisk i urlopów, analiza absencji oraz podejmowanie działań korygujących,
    • podejmowanie decyzji w sytuacjach nieprzewidzianych
  • Odpowiedzialność za nowe projekty od strony produkcyjnej.
  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi, produktu i mienia fabryki. W razie sytuacji kryzysowej kierowanie akcją ratunkową fabryki.
  • Odpowiedzialność za realizację planów produkcyjnych oraz dostarczenie celów ustalonych dla fabryki.
  • Wypracowywanie i wdrażanie standardów produkcyjnych.
  • Zapewnienie zgodnej ze standardami komunikacji na zmianie, pomiędzy zmianami, pomiędzy zmianami, a innymi  działami
  • Proaktywna postawa w sprawach dotyczących poprawy warunków bezpieczeństwa i ochrony środowiska.
  • Rekrutowanie oraz szkolenie i rozwój powierzonej grupy Współpracowników.
  • Budowanie wysokoefektywnego zespołu.
  • Wyznaczanie celów oraz ocena pracy z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi korporacyjnych (np. PDP, ADR, TMS).
  • Przeprowadzanie  audytów zgodnie z harmonogramem.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie  średnie lub wyższe
  • Minumum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub projektami
  • Umiejętność komunikacji
  • Umiejętności interpersonalne
  • Umiejętność radzenia sobie ze steresem
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w firmie z branży FMCG będzie dodatkowym atutem
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Gotowość do odbycia szkolenia stanowiskowego w Fabryce w Sochaczewie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę, bez okresu próbnego
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, uzupełnione o premie
  • Możliwości rozwoju i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pakiet dodatkowych benefitów, m.in.
    • ubezpieczenie na życie
    • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, w tym dostępność placówki na miejscu w Sochaczewie
    • pakiet oszczędnościowy
    • kartę Multisport na preferencyjnych warunkach
    • dofinansowanie do posiłków w kantynie
    • możliwość zakupu produktów firmowych w sklepiku w Sochaczewie
  • Pozytywny i zgrany zespół współpracowników, nastawionych na wiedzę i wspólny cel :)

Get email alerts for the latest"Koordynatorka / Koordynator Zmiany jobs in Blonie"