Napełniacz gazów sprężonych
Air ProductsWarsawUpdate time: May 13,2020
Job Description
Firma Air Products ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Jesteśmy liderami w zakresie dostarczania gazów przemysłowych, specjalnych, urządzeń i technologii.

Jeżeli szukasz roli, która da Ci autonomię we wdrażaniu własnych pomysłów, gdzie Twoja praca jest doceniana; w firmie która da Ci szansę rozwoju, mamy dla Ciebie niepowtarzalną szansę by dołączyć do Air Products (www.airproducts.com.pl).

Napełniacz Gazów Sprężonych, Warszawa
Podstawowe obowiązki:
  • Realizacja zadań produkcyjnych: napełnianie butli, wiązek,  przenośnych zbiorników kriogenicznych, segregowanie butli, kompletowanie dostaw do Klientów; praca z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • Przestrzeganie przepisów BHP; procedur,  instrukcji i standardów obowiązujących w spółce.
Wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie
  • Uprawnienia TDT  (napełnianie butli i przenośnych zbiorników kriogenicznych )  - nie jest to warunek konieczny
  • Uprawnienia UDT  (Wózki jezdniowe podnośnikowe II WJO )  - nie jest to warunek konieczny
  • Wymagane badania lekarskie i psychotechniczne – na podstawie skierowania przez Air Products Sp. z o.o.
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w trybie zmianowym od poniedziałku do piątku.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, opiekę medyczną, uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki.

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy  .... i rozwijaj się w firmie Air Products!
Air Products oferuje równe traktowanie w zakresie warunków zatrudnienia. Wszyscy kandydaci są brani pod uwagę bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie czy orientację seksualną.

Get email alerts for the latest"Napełniacz gazów sprężonych jobs in Warsaw"