Operator Suchego Lodu - Pracownik Produkcji
Air ProductsWłocławek Update time: April 23,2020
Job Description
Firma Air Products ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Jesteśmy liderami w zakresie dostarczania gazów przemysłowych, specjalnych, urządzeń i technologii.
Jeżeli szukasz roli, która da Ci autonomię we wdrażaniu własnych pomysłów, gdzie Twoja praca jest doceniana; w firmie która da Ci szansę rozwoju na długie lata, mamy dla Ciebie niepowtarzalną szansę by dołączyć do Air Products (
www.airproducts.com.pl ).

Pracownik produkcji – operator suchego lodu, Włocławek

Podstawowe obowiązki:

  • Realizacja zadań produkcyjnych: napełnianie kontenerów z suchym lodem, obsługa maszyn do produkcji suchego lodu, segregowanie kontenerów pod względem  stanu technicznego, naprawa uszkodzonych kontenerów oraz mycie kontenerów zgodnie ze standardami. Kompletowanie dostaw do Klientów; praca z wykorzystaniem wózka widłowego;
  • Napełnianie butli ciekłym i gazowym dwutlenkiem węgla;
  • Przestrzeganie przepisów BHP; procedur,  instrukcji i standardów obowiązujących w spółce.
Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia UDT  (Wózki jezdniowe podnośnikowe II WJO )  - nie jest to warunek konieczny
  • Wymagane badania lekarskie i psychotechniczne – na podstawie skierowania przez Air Products Sp. z o.o.
  • Zaangażowanie, samodyscyplina i orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praca w trybie dwu zmianowym od poniedziałku do niedzieli. Z zachowaniem 40 godzinnego tygodnia pracy.
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia wdrożeniowe
  • Atrakcyjny pakiet socjalny, opiekę medyczną, uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki.
Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy  .... i rozwijaj się w firmie Air Products!
Air Products oferuje równe traktowanie w zakresie warunków zatrudnienia. Wszyscy kandydaci są brani pod uwagę bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę,religię, narodowość.

Get email alerts for the latest"Operator Suchego Lodu - Pracownik Produkcji jobs in Włocławek "