Orvoslátogató
AmgenHungary - debrecenUpdate time: February 22,2022
Job Description

Career Category

Sales

Az Amgen a biotechnológia vezető kutató cége, melynek célja a betegek szolgálata. Az Amgen az igazán innovatív megközelítésekre koncentrál a súlyos betegségek kezelésében – célja, megoldások találása a korábbi gyógyíthatatlan betegségekre vagy jelentős részben ki nem elégített gyógyászati igényekre.

Cégünk az alábbi pozícióra keres kollégát:

Szakorvoslátogató

Reumatológia és kardiológia terápiás területre

elsősorban Debrecen környéki lakóhellyel

Feladatok

  • A cég termékeinek ismertetése, tanácsadás a fent megnevezett területen szakorvosok számára
  • Folyamatos kapcsolattartás a területen található ügyfelekkel személyesen és digitális csatornákon
  • Szakmai fórumokon, kongresszusokon való részvétel
  • Jelentések és elemzések készítése

Elvárások

  • Minimum 3 év, elsősorban innovatív gyógyszeripari cégnél szerzett értékesítési tapasztalat
  • Szakorvos látogatásban szerzett szakmai tapasztalat
  • Egészségügyi területen szerzett diploma
  • Ügyfélkezelésben, ügyfélkapcsolatokban szerzett tapasztalat
  • Kardiológiai területen szerzett tapasztalat, kapcsolat rendszer
  • Riportolási rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek és erős affinitás a digitális technológiához
  • Pozitív attitűd, sikerorientált személyiség
  • Önállóság, kitartás, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs-, kapcsolatteremtő és szervező készség
  • Jó érdekérvényesítő készség
  • Területen belüli, elsősorban Debrecen környéki lakóhely

Előny

  • Orvos/Gyógyszerész végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • A világ vezető biotechnológiai vállalata: biztos háttérrel rendelkező gyógyszeripari vállalat
  • Kiváló csapat

Get email alerts for the latest"Orvoslátogató jobs in Hungary - debrecen"