Programista / Robotyk
Air ProductsWrocław Update time: December 16,2019
Job Description

Firma Air Products ułatwia życie konsumentom na całym świecie – poprzez nasze produkty i technologie sprawiamy, że świat staje się bardziej produktywny, energooszczędny i zrównoważony. Jesteśmy liderami w zakresie dostarczania gazów przemysłowych, specjalnych, urządzeń i technologii.

Jeżeli szukasz roli, która da Ci autonomię we wdrażaniu własnych pomysłów, gdzie Twoja praca jest doceniana; w firmie która da Ci szansę rozwoju na długie lata, mamy dla Ciebie niepowtarzalną szansę by dołączyć do Air Products (
www.airproducts.com.pl) .

Air Products Oddział Spawalnictwo autoryzowany integrator robotów ABB w związku z rozwojem działu robotyki poszukuje kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska (m.in.) :

§  Integracja stanowisk zrobotyzowanych spawalniczych,

§  Programowanie robotów przemysłowych ABB  ( język Rapid )

§  Samodzielne ustawianie procesu spawalniczego

§  Szkolenia programistów i operatorów stanowisk zrobotyzowanych

Wymagania:

§  Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

§  Doświadczenie w programowaniu robotów przemysłowych ABB

§  Znajomości procesów spawalniczych MAG, TIG

§  Znajomość oprogramowania offline w  RobotStudio

§  Umiejętność programowania sterowników  PLC

§  Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych.

§  Samodzielność na stanowisku pracy.

§  Zaangażowanie w wykonywaną pracę.

§  Elastyczność i dyspozycyjność, gotowość do podróżowania.

§  Bardzo dobrą znajomość j. angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Uczestnictwo w Pracowniczym Programie Emerytalnym zgodnie z zasadami spółki
  • Rozwój wewnątrz firmy w wiodącej firmie na rynku gazów przemysłowych na świecie
  • Przyjazną  atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

Jeżeli jesteś osobą zmotywowaną do osiągania celów swoich i firmy, masz pasję i zaangażowanie, aby zrobić to dobrze, masz niekończącą się chęć do nauki, rozwoju i współpracy, przyjdź, odkryj, dbaj, odnoś sukcesy . . . i rozwijaj się w firmie Air Products!
Air Products oferuje równe traktowanie w zakresie warunków zatrudnienia. Wszyscy kandydaci są brani pod uwagę bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, religię, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie czy orientację seksualną.

Get email alerts for the latest"Programista / Robotyk jobs in Wrocław "