Staż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory InternStaż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory Intern
CorningStrykowUpdate time: November 22,2019
Job Description

Requisition Number: 39306

Corning is one of the world’s leading innovators in materials science. For more than 160 years, Corning has applied its unparalleled expertise in specialty glass, ceramics, and optical physics to develop products that have created new industries and transformed people’s lives.

Corning succeeds through sustained investment in R&D, a unique combination of material and process innovation, and close collaboration with customers to solve tough technology challenges.

Corning’s Environmental Technologies segment manufactures ceramic substrates and filter products for emissions control in mobile and stationary applications around the world.

STAŻ W LABORATORIUM MATERIAŁOWYM

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Przyjmowanie zleceń na testy laboratoryjne i kontakt z klientem
  • Planowanie testów
  • Samodzielne przeprowadzanie pomiarów i interpretacja wyników
  • Przygotowywanie raportów
  • Udział w projektach badawczych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego - kierunki związane z Chemią, Materiałoznawstwem, Polimerami itp.
  • Doświadczenia w pracy w laboratorium
  • Doświadczenia w pomiarach laboratoryjnych (mile widziane):
    • analiza termiczna (DSC, TGA, DMA, TMA),
    • spektroskopia IR,
    • badanie właściwości fizycznych i chemicznych polimerów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy z normami
  • Podstaw statystyki
  • Komunikatywności, dokładności
  • Umiejętności organizowania pracy własnej

CO ZYSKUJESZ:

  • Zatrudnienie w międzynarodowym środowisku na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń socjalnych (wczasy ,,Pod Gruszą’’, świadczenie świąteczne ,,Mikołaj’’)
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków

Bardzo dobrą atmosferę w pracy

Get email alerts for the latest"Staż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory InternStaż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory Intern jobs in Strykow"