Team Leader (k/m/n)
MARSSochaczewUpdate time: October 22,2021
Job Description

x

Lider Zespołu

w Mars Petcare

LokalizacjaSochaczew

Dział: Produkcja

Rekrutacja zdalna *

Cel stanowiska : realizacja planów produkcyjnych zgodnie z wymaganymi zasadami bezpieczeństwa, jakości oraz w ramach założonych kosztów.
Zarządzanie i rozwój zespołu Współpracowników. Maksymalnie efektywne zarządzanie powierzonym sprzętem i materiałami.

Kogo szukamy?

WYKSZTAŁCENIE:

  • Wyższe techniczne, inżynierskie, lub licencjat + 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem lub projektami

KWALIFIKACJE

1.          Umiejętność komunikacji

2.         Umiejętności interpersonalne

3.         Umiejętność radzenia sobie ze steresem

DOŚWIADCZENIE

  • 3 lata w prowadzeniu dużych zespołów produkcyjnych

Jakie będą Twoje główne obowiązki?

1.          Organizacja, nadzór i kontrola wszystkich działań związanych z produkcją w tym:

  •               śledzenie i raportowanie dziennych wyników produkcji
  •               czynny udział i wsparcie procesu FMOS,
  •               planowanie obsady stanowisk i urlopów, analiza absencji oraz podejmowanie działań korygujących
  •               podejmowanie decyzji w sytuacjach nieprzewidzianych
  •               przygotowanie i przedstawienie raportów A3, związanych ze zdarzeniami niebezpiecznymi oraz incydentami jakościowymi.

3.         Przeprowadzanie audytów fabrycznych zgodnie z harmonogramem.

  • Odpowiedzialność za bezpieczeństwo ludzi, produktu i mienia fabryki.
  • W razie sytuacji kryzysowej kierowanie akcją ratunkową fabryki.
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz dostarczenie celów ustalonych dla fabryki.

6.         Wdrażanie i egzekucja standardów produkcyjnych.

7.         Zapewnienie zgodnej ze standardami komunikacji:

  • na zmianie,
  • pomiędzy zmianami,
  • pomiędzy zmianami, a innymi  działami.

8.       Budowanie wysokoefektywnego i zaangażowanego zespołu.

  • Wyznaczanie celów oraz ocena pracy podległej grupie współpracowników z wykorzystaniem dedykowanych narzędzi korporacyjnych (np. PDP, TMS).

9.       Proaktywna postawa w sprawach dotyczących poprawy warunków bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

10.     Rekrutowanie oraz szkolenie i rozwój powierzonej grupy Współpracowników. Zapewnienie sukcesji na zmianie produkcyjnej.

Co zyskasz dołączając do Mars?

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne warunki finansowe z premią biznesowową i świątecznym bonusem
  • W trosce o Twoje bezpieczeństwo i zdrowie otrzymasz szeroki pakiet świadczeń uwzględniający min. ubezpieczenie na życie, prywatą opiekę medyczną oraz program wsparcia dla współpracowników
  • Pakiet oszczędnościowy aby zadbać o Twoją przyszłośći
  • Indywidualny plan rozwoju wspierający w budowaniu skutecznej ścieżki kariery
  • Atrakcyjne zniżki na nasze produkty i dostęp do limitowanych ofert, które Twoja rodzina i znajomi pokochają
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej
  • Możliwość uczestniczenia w akcjach wolontaryjnych w godzinach pracy
  • Udogodnienia dla rowerzystów

#LI-AP1 - Aleks

x

Get email alerts for the latest"Team Leader (k/m/n) jobs in Sochaczew"