Staż w ABB - software development
ABB�?ódźUpdate time: November 19,2019
Job Description

Dołącz do firmy ABB i podejmij pracę w zespole mającym wpływ na tworzenie przyszłości, w której innowacyjne technologie cyfrowe będą zapewniały większy dostęp do czystszej energii.

Technology Center w Łodzi to miejsce, gdzie inżynierowie i informatycy łączą siły, by rozwijać innowacyjne technologie i narzędzia związane z projektowaniem oraz wytwarzaniem transformatorów różnych typów.

Twoje obowiązki

  • Najważniejszym zadaniem Technology Center jest rozwój oprogramowania do projektowania transformatorów. Tworzymy rozwiązania i dostarczamy projekty globalne na wewnętrzne potrzeby grupy ABB. Dzięki naszej pracy wpływamy na kilkadziesiąt fabryk ABB na całym świecie, docieramy do setek użytkowników i pracowników. Każdego roku przygotowujemy kilkanaście rozwiązań ubiegających się o prawa patentowe.
  • Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy studentów i absolwentów uczelni technicznych, które rozpoczną staż na stanowisku: Programista .NET oraz Tester Aplikacji.

Twoje kompetencje

  • Programista .NET
  • • Preferowane kierunki studiów: informatyka, elektrotechnika, mechanika, automatyka i robotyka.
  • • Mile widziane doświadczenie w pracy, praktykach na stanowisku programisty.
  • • Znajomość platformy .NET oraz języka C#.
  • • Znajomość narzędzi MS TFS/GIT.
  • • Podstawowa wiedza o bazach danych.
  • • Doświadczenie w WPF, WCF, ASP.NET mile widziane.
  • • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku.
  • • Umiejętność współpracy w zespole.
  • • Zapewnienie wysokiej jakości dla tworzonych rozwiązań.
  • Tester aplikacji
  • • Preferowane kierunki studiów: informatyka, elektrotechnika, mechanika, automatyka i robotyka.
  • • Mile widziane doświadczenie w pracy, praktykach na stanowisku testera.
  • • Znajomość platformy .NET, języka C# oraz PowerShell.
  • • Znajomość narzędzi MS TFS/GIT.
  • • Mile widziane doświadczenie w automatyzacji testów.
  • • Analiza kodu źródłowego i dociekliwość w znajdowaniu przyczyn defektów.
  • • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne porozumiewanie się w międzynarodowym środowisku.
  • • Umiejętność współpracy w zespole.
  • • Zapewnienie wysokiej jakości dla tworzonych rozwiązań.

Get email alerts for the latest"Staż w ABB - software development jobs in �?ódź"