Dyrektor Działu Agricultural Solutions
BASFWarszawaUpdate time: October 17,2019
Job Description
Job Field: General Management
Location: Warszawa, 02-305, PL
Company: BASF Polska
Job Type: Standard
Job ID: AS_CM_2019-SE

Podstawowe obowiązki

• Zarządzanie strukturą działu obejmującą sprzedaż, marketing, działy techniczne, conrollingu i łańcucha dostaw, obsługi klienta, rejestracji produktów, public affairs

• Wyznaczanie kierunków startegicznych, rozwój i budowanie nowoczesnej kultury zarządzania dla zespołu krajowego liczącego ok. 80 pracowników

• Planowanie strategii podejścia rynkowego (MAS): Efektywne tworzenie i wdrażanie ustalonych celów dla strategii rynkowej, inwestycji i dostępnych zasobów

• Odpowiedzialność za długofalowe planowanie, budżetowanie i controlling

• Zapewnienie aktywniej wymiany informacji w wewnatrz zespołu jak również właściwej współpracy z regionalnymi oraz globalnymi strukturami Agricultural Solutions

• Aktywne reprezentowanie interesów BASF i Agricultural Solutions w wewnątrz i na zewnątrz firmy

• Zapewnienie zgodności działania Działu z wizją grupy BASF i Agricultural Solutions, wartościami, zasadami i kodeksem postępowania

Czego oczekujemy:

• Wykształcenie wyższe (preferowane rolinicze lub nauk przyrodniczych); wykształcenie ekonomiczne / MBA będzie dodakowym atutem

• Praktyczna znajomość branży; aktywne uczestnictwo w stowarzyszeniach branżowych

• Min 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

• Min. 10-letnie doświadczenie zawodowe obejmujące zarządzanie sprzedażą, marketingiem, zarządzanie biznesem

• Doświadczenie przywódcze, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i interpersonalne / gracz zespołowy

• Zdolność strategicznego i analitycznego myślenia

• Zaawansowana znajomość jezyka angielskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie bedącej częścią globalnego koncernu chemicznego

• Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym zespole

• Atrakcyjne środowisko pracy, motywujący system wynagradzania i szeroki pakiet benefitów

Get email alerts for the latest"Dyrektor Działu Agricultural Solutions jobs in Warszawa"