Gyakornok - IT területen
Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.KecskemétUpdate time: March 15,2020
Job Description

- Projektfeladatok támogatása

- Informatikai csatlakozások tesztelése és kiépítése

- A termelési vizualizációs folyamatok kiépítésének támogatása

- Adatok felvitele a termelésirányítási rendszerbe

- Informatikai és/vagy gazdasági tanulmányok
- Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Min. 5-6 hónap gyakorlati idő vállalása
- Hetente min. 3 max. 5 munkanap vállalása
- Nyelvtudás: német és/vagy angol előny

Magyarország legvonzóbb munkáltatójaként várjuk jelentkezésedet a Mercedes kecskeméti gyárába, ahol szakmai tapasztalatot szerezhetsz multinacionális autóipari környezetben a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek egyikén, miközben nyelvtudásodat is fejlesztheted.

Amit biztosítunk: versenyképes juttatási csomag, munkába járás költségének támogatása, ingyenes sportolási lehetőség, étkezési hozzájárulás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Get email alerts for the latest"Gyakornok - IT területen jobs in Kecskemét"