Gyakornok - Kommunikációs osztályon
Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.KecskemétUpdate time: November 25,2019
Job Description

- Belső kommunikációs csatornák aktualizálásában való közreműködés
- Webes felületek aktualizálása
- Áprilistól augusztusig rendezvények vagy események előkészítésében és lebonyolításában való intenzív közreműködés (a kommunikációs osztály támogatása)
- A kommunikációs osztály mapparendszerének új struktúrájának kialakítása, régi anyagok archiválása
- Kimutatások összeállítása (sorsolások, rendezvények, nyereményjátékok)
- Gyárlátogatások előkészítésében való közreműködés, gyárlátogatással kapcsolatos anyagok aktualizálása, leltárkészítés
- Operatív támogató feladatok

- Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
- Felsőfokú, szakirányú tanulmányok
- Aktív német vagy angol nyelvtudás
- MS Office felhasználói szintű ismerete
- Csapatszellem, jó problémamegoldó képesség, precíz munkavégzés
- 6 hónapos gyakorlat és heti minimum 3 munkanap vállalása

Magyarország legvonzóbb munkáltatójaként várjuk jelentkezésedet a Mercedes kecskeméti gyárába, ahol szakmai tapasztalatot szerezhetsz multinacionális autóipari környezetben a gyártási- és a gyártást kiszolgáló területek egyikén, miközben nyelvtudásodat is fejlesztheted.

Amit biztosítunk: versenyképes juttatási csomag, munkába járás költségének támogatása, ingyenes sportolási lehetőség, étkezési hozzájárulás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!

Get email alerts for the latest"Gyakornok - Kommunikációs osztályon jobs in Kecskemét"