REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY (SEGMENT AUTOMOTIVE)
BNP ParibasWarsawUpdate time: November 4,2019
Job Description

BNP Paribas Cardif to stabilna firma ubezpieczeniowa, wchodząca w skład międzynarodowej grupy BNP Paribas – jednej z największych instytucji finansowych na świecie.

Innowacyjne podejście do ubezpieczeń zaowocowało powstaniem nowej dziedziny – bancassurance, której jesteśmy twórcą i znaczącym graczem.

Na polskim rynku istniejemy od 1998 roku, oferując m.in. ubezpieczenia kredytobiorców oraz szeroką gamę innych ubezpieczeń.

Aktualnie Dział ds. Automotive w Pionie Sprzedaży poszukuje pracownika na stanowisko:

REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY

(SEGMENT AUTOMOTIVE)

Nr Ref. RKS/01/2019

Miejsce pracy: Warszawa i cała Polska

Misją Regionalnego Koordynatora Sprzedaży (linia Automotive) jest codzienne wsparcie procesów sprzedaży realizowanych przez sieć Partnerów Cardif. Głównymi Partnerami są liderzy branży: dealerzy samochodowi, multiagenci ubezpieczeniowi, firmy leasingowe.

Główne zadania:

  • Współpraca z siecią sprzedaży Partnerów - zapewnienie regularnych kontaktów, identyfikowanie obszarów rozwoju, wsparcie sprzedażowe, itd.,

  • Codzienne wsparcie Partnerów w zakresie sprzedaży i obsługi produktów ubezpieczeniowych oferowanych przez Cardif tj.: GAP, Przedłużona Gwarancja, PPI,

  • Prowadzenie szkoleń zarówno z zakresu produktów ubezpieczeniowych, jak i technik sprzedaży,

  • Zapewnienie Partnerom bieżącego wsparcia merytorycznego,

  • Obsługa administracyjna sieci sprzedaży – umowy, zaświadczenia, egzaminy, itp.

  • Organizowanie i koordynowanie działań w terenie, zmierzających do realizacji celów biznesowych,

  • Aktywny udział w monitorowaniu poziomów sprzedaży, działań konkurencji, trendów rynkowych,

  • Udział w tworzeniu i realizacji planów sprzedaży.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży produktów ubezpieczeniowych dla rynku motoryzacyjnego lub solidne doświadczenie zdobyte na rynku motoryzacyjnym (producenci, importerzy, dilerzy, firmy leasingowe),

  • Bardzo dobra znajomość rynku motoryzacyjnego w Polsce,

  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń,

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych na różnych szczeblach zarzadzania,

  • Samodzielność i kreatywność,
  • Mobilność, aktywne prawo jazdy kat. B (większość pracy wykonywana w terenie – codzienne spotkania z siecią sprzedaży w całej Polsce). Część pracy wykonywana w biurze firmy w Warszawie.

    Oferujemy:
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji,

  • Owoce w biurze,

  • Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty sportowej, dofinansowanie wypoczynku letniego),

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego (m.in. udział w szkoleniach, kurs języka angielskiego, duża samodzielność w wykonywaniu obowiązków).

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV klikając klawisz

Get email alerts for the latest"REGIONALNY KOORDYNATOR SPRZEDAŻY (SEGMENT AUTOMOTIVE) jobs in Warsaw"