Staż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory InternStaż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory Intern
CorningStrykowUpdate time: November 22,2019
Job Description

Numer rekrutacji: 39306

Firma Corning jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży materiałów. Od ponad 160 lat oferuje swoje doświadczenie w wykorzystaniu technologii szkła, ceramiki i optyki do wytwarzania produktów, które wspierają powstawanie nowych branż i odmieniają ludzkie życie.

Dzięki nieustającym inwestycjom w badania i rozwój, poszukiwaniu innowacji w obszarach materiałów i procesów oraz bliskiej współpracy z klientami Corning z powodzeniem stawia czoła wielu wyzwaniom natury technologicznej.

Segment ekologicznych technologii Corning prowadzi produkcję podkładów ceramicznych i filtrów do kontroli emisji w rozwiązaniach przenośnych i stacjonarnych na całym świecie.

STAŻ W LABORATORIUM MATERIAŁOWYM

JAKIE BĘDĄ TWOJE ZADANIA:

  • Przyjmowanie zleceń na testy laboratoryjne i kontakt z klientem
  • Planowanie testów
  • Samodzielne przeprowadzanie pomiarów i interpretacja wyników
  • Przygotowywanie raportów
  • Udział w projektach badawczych

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego - kierunki związane z Chemią, Materiałoznawstwem, Polimerami itp.
  • Doświadczenia w pracy w laboratorium
  • Doświadczenia w pomiarach laboratoryjnych (mile widziane):
    • analiza termiczna (DSC, TGA, DMA, TMA),
    • spektroskopia IR,
    • badanie właściwości fizycznych i chemicznych polimerów
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy z normami
  • Podstaw statystyki
  • Komunikatywności, dokładności
  • Umiejętności organizowania pracy własnej

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na cały etat na okres 12 miesięcy
  • Atrakcyjny pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty MultiSport oraz do posiłków
  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • Możliwości osobistego rozwoju

Get email alerts for the latest"Staż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory InternStaż w Laboratorium Materiałowym/Laboratory Intern jobs in Strykow"